products.card_default_image_alt
(No reviews yet) Write a Review
Write a Review
STI-CO Industries, LLC
MSRP:
Was:
(You save )
Brand
STI-CO Industries, LLC
SKU:
CCR-TB-V/U/C-SP-R W/QMA ANTENNA
UPC:
Condition:
New
Weight:
3.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
  • Description
  • 0 Reviews
Write a Review
0 Reviews Hide Reviews Show Reviews
  • We Repair
We Repair
  • Related Products
STI-CO Stealth Magnetic Mount Antenna VHF/UHF/7-800 For Single-Port Tri-Band Radios .
SKFN-MAG-TB-V/U/C-EAN-SP
MSRP:
Was:
Add to Cart The item has been added
STI-CO universal OEM style Antenna VHF/UHF/7-800 for single-port tri-band radios, 100 W, black, 16 in, connectors Mini UHF, TNC, N, QMA
STI-CO Universal OEM Style Antenna, VHF/UHF/7-800 For Single-Port Tri-Band Radios, 100W, Black, 16in. Connector is not included.
SKFN-TB-V/U/C-EAN-SP
STI-CO Magnet base antenna with NMO MT easy installation and removal VHF/UHF/7- 800 W/single connection,includes antenna magnetic and NMO mount and cables.