  • MEANWELL WDR-120-12 DIN RAIL 120 Watt Power Supply. 180-550 VAC or 254-780 VDC auto change input. 12VDC, 10 Amp Output.
(No reviews yet) Write a Review
Write a Review
Ventev
MSRP:
Was:
(You save )
Brand
Ventev
SKU:
WDR-120-12
UPC:
Condition:
New
Weight:
1.46 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
  • Description
  • 0 Reviews
Write a Review
0 Reviews Hide Reviews Show Reviews
  • We Repair
We Repair
  • Related Products
products.card_default_image_alt
MEANWELL SDR-120 DIN RAIL 120 Watt Power Supply. 88-132/176-264 VAC or 124-370 VDC auto change input. 12 VDC, 10 Amp output.
MSRP:
Was:
Add to Cart The item has been added
MEANWELL SDR-120 DIN RAIL 120 Watt Power Supply. 88-132/176-264 VAC or 124-370 VDC auto change input. 48 VDC, 2.5 Amp output.
MEANWELL SDR-120 DIN RAIL 120 Watt Power Supply. 88-132/176-264 VAC or 124-370 VDC auto change input. 24 VDC, 5 Amp output.
MEANWELL Single Output Industrial DIN Rail Power Supply with PFC Function. 180-264 VAC or 254-370 VDC. 24V, 40 Amp output.
DuraComm Corporation
SDR-960-24