  • GE CRITICAL POWER NE050AC48TEZ 95-150Vac input, 48V, 22A output 175-275Vac input, 48V, 50A output.
(No reviews yet) Write a Review
Write a Review
OmniOn Power Incorporated
MSRP:
Was:
(You save )
Brand
OmniOn Power Incorporated
SKU:
UPC:
Condition:
New
Weight:
6.33 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
  • Description
  • 0 Reviews
Write a Review
0 Reviews Hide Reviews Show Reviews
  • We Repair
We Repair
  • Related Products
products.card_default_image_alt
GE CRITICAL POWER NE050AC48ATEZ 95-150Vac input, 48V, 22A output 175-275Vac input, 48V, 50A output.
MSRP:
Was:
Add to Cart The item has been added
GE CRITICAL POWER Converter, 21-30Vdc input, 48V, 30A output